ייעוץ בניהול עסק

ייעוץ וליויי אישי בניהול עסק קיים

קהל היעד

שירותי הייעוץ לניהול עסק מיועדים לבעלי עסקים קיימים אשר מעוניינים לבנות מחדש את תוכנית ניהול העסק שלהם. ובעיקר עבור עסקים קטנים ובינוניים אשר רוצים לשפר את אופן ניהול העסק על מנת לקדמו ולפתחו. ניהול עסק אינו עניין של מה בכך, גם עסק בעל מוצר 'גאוני' יכול ליפול בגלל ניהול עסק קלוקל. המרכז לקידום יזמות עסקית מעניק שירות ייעוץ מסובסד לעסקים, על מנת להוציא מהם את הטוב ביותר.

תחילת התהליך

תחילה, נערוך פגישה בה נכיר אתכם ואת העסק שלכם לעומק. נבין ביחד מהן הבעיות בהן הוא נתקל עד היום, ואופן העמידה בהן. ננתח את אופן הניהול הקיים והאופן בו העסק פועל. נגדיר ביחד את המטרות והיעדים של העסק.

לאחר מכן נבנה את התהליך, נבחר את היועצים המתאימים ביותר לעסק שלכם ואת שעות הייעוץ הדרושות. באופן זה אנו יוצרים תהליך אשר מותאם ספציפית לעסק שלכם.

מגוון יועצים לשירותכם

תהליך הייעוץ כולל עבודה מול יועצים שונים.
קיימים יועצים המתמחים בנושאים מגוונים, וזאת על מנת שתקבלו את הייעוץ המדויק ביותר.

ישנם יועצים בנושאי תמחור ובניית התהליך העסקי. יועצים בנושאי שיווק ומכירות, ניהול כוח אדם. כמובן שתוכלו למצוא יועצי כלכלה, פיננסים ומימון במקרה הצורך.

יוצאים לדרך

לאחר פגישת המיפוי העסקי, הגדרת היעדים והמטרות ובחירת היועצים הרלוונטיים עבור העסק שלכם. אפשר לצאת אל הדרך על מנת להוציא ממנו את המיטב.

היועצים יהיו לצדכם לכל אורך הדרך, מלווים אתכם בתהליך על כל ההצלחות והקשיים שבו. שינוי דרכי ניהול ובעיקר שינוי הרגלי עבודה הינם דברים שאינם קלים, היועצים המנוסים יעברו את התהליך ביחד אתכם ויעניקו ייעוץ וליווי אישי ומקצועי עד הפריחה המחודשת של העסק שלכם והחדרת אופן הניהול בצורה החלקה ביותר.

מעוניינים בייעוץ וליווי לניהול העסק?

דילוג לתוכן