ייעוץ וליווי טרום הקמת עסק

ייעוץ וליויי אישי בשלב טרום הקמת העסק

קהל היעד

שירותי הייעוץ בהקמת עסק מיועדים ליזמים בעלי רעיון התחלתי המעוניינים להקים עסק חדש, וכמובן שעבור בעלי עסקים קטנים ובינוניים הרוצים לפתח את העסק או להגדילו.

כל שעליכם לעשות הוא להגיע עם הרעיון לעסק, ועם הרצון להקים ולהתקדם ויועץ מומחה יעזור לכם בכל השאר, מהתכנון הראשוני ועד לעסק העומד על הרגליים בכוחות עצמו.

תחילת התהליך

לאחר פגישת אבחון הצרכים והמיפוי העסקי, יוגדרו אתכם מטרות העסק ויחד עם זאת, את הבעיות והמכשולים העומדים בפניכם, על מנת להיערך בהתאם.

זהו חלק חשוב ומהותי בו יהיה ניתן להכיר ואת עסקכם לעומק ומההיכרות הזו ייבנה התהליך העסקי והגדרת תחומי הייעוץ הרלוונטיים עבור העסק שלכם וכן ייקבעו שעות הייעוץ.

מגוון תחומי ייעוץ

על מנת שתקבלו את השירות המיטבי להקמת העסק, תוכלו להיעזר ביועצים רבים המתמחים בנושאי ייעוץ מגוונים. זאת כמובן על מנת להעניק לכם את הייעוץ המדויק והמכוון ביותר אשר מתאים לעסק המסוים שלכם. מבין היועצים הרבים, תוכלו להיעזר ביועצי מימון, יועצי כלכלה, שיווק או ארגון. יועצים בתחומים שונים כמו לוגיסטיקה, ייבוא או ייצוא. יועצי מכירות, ועוד

יוצאים לדרך

לאחר פגישת אבחון העסק, בחינת המטרות והבעיות, בניית התוכנית העסקית ובחירת היועצים הרלוונטיים, אפשר להתחיל את התהליך ולצאת אל הדרך.

עם אנשי המקצוע, אתם תצעדו יד ביד אל עבר הקמת העסק בצורה הטובה ביותר.

מעוניינים בייעוץ וליווי להקמת עסק?

דילוג לתוכן