ייעוץ שיווקי

ייעוץ שיווקי לעסקים במימון כמעט מלא

קהל היעד

שירות הייעוץ השיווקי מיועד לעסקים חדשים המעוניינים לפתח אסטרטגיית שיווק על מנת להכניס את העסק לשוק או לעסקים קיימים המעוניינים לשדרג את אסטרטגיית הפרסום שלהם. השירות ניתן לעסקים בעלי היקף מכירות לא גבוה, אשר מעוניינים להגדילו. אחת מתוכניות הסיוע של המרכז לקידום יזמות עסקית היא הענקת שירותי ייעוץ לעסקים המנסים לגדול ולהתפתח ומעוניינים לגבש אסטרטגיה ברורה על מנת לקדם את העסק הקיים.

תחילת התהליך

תהליך הייעוץ בתחום שיווק העסק מתחיל בפגישה עם בעל/ת העסק. בפגישה זאת נלמד לעומק את אופן הפעולה של העסק, את המוצרים/השירותים שלו ומכך נסיק מי הוא קהל היעד הפוטנציאלי שלכם, וכיצד לפנות אליו. חלק מהתהליך הוא כמובן בדיקת המתחרים שלכם בשוק, וחשיבה כיצד על העסק שלכם להתעלות עליהם.

מגוון היועצים

כחלק מהתהליך תיפגשו עם יועץ אישי אשר יכוון אתכם לאורך הדרך. ישנם נתיבי ייעוץ שונים הדרושים על מנת לפתח את שיווק העסק. ניתן ייעוץ בגיבוש תוכנית אסטרטגית וכמובן תכנון התקציב הניתן לשיווק ופרסום. לפעמים יש צורך בטיפול בתמחור המוצרים והשירותים ואף במיתוג מחודש של העסק או המוצרים. הייעוץ השיווקי יתייחס מן הסתם לתחום הדיגיטל, שתופס יותר ויותר נפח וחשיבות בעידן המודרני ויתמקד בהענקת כלים לשיווק יעיל בעולם הדיגיטלי עבור בעל העסק.

איך יוצאים לדרך

לאחר גיבוש האסטרטגיה תעבדו באופן ישיר עם יועץ שיווק מומחה. ביחד תכירו לעומק את קהל היעד שלכם וצרכיו, כדי לפנות אליו ולמשוך אותו. תלמדו את המתחרים שלכם ותלמדו מהם.
שיווק הוא שפה אשר חשוב ללמוד לדבר, ללמוד ליצור מודעות ולהניע לקוחות פוטנציאלים לפעולה, וזאת תוך כדי שמירה וטיפוח הלקוחות הקיימים.

מעוניינים בייעוץ שיווקי במימון גבוה לעסק שלכם?

דילוג לתוכן