מן העיתונות

הייתם רוצים לעקוב אחרי מה שחשוב לכם, כבעלי עסקים קטנים לדעת? בשביל זה אנחנו כאן.

צוות המרכז לקידום יזמות עסקית ירכז עבורכם את כל החדשות והעדכונים מהתקשורת הכלכלית,
ובדגש על מה שחשוב לכם - בעלי העסקים הקטנים, לדעת - על מנת לנהל את העסק טוב יותר,
לקבל כלים ורעיונות חשובים וכמובן להישאר מעודכנים, ובלי הצורך להיות מנויים על כל העיתונות הכלכלית או לסרוק את כל האתרים הכלכליים מידי שעה.

קריאה מהנה!
11/01/2017

האם 2016 הייתה שנת המפנה ביחס לעצמאיים?

לא אחת העצמאיים ובעלי העסקים הקטנים בישראל מרגישים שהם לא זוכים ליחס מצד קובעי המדיניות בממשלה ובכנסת. השנה היוצאת, 2016, הייתה זו שתיזכר כשנת המפנה: לא מעט חוקים לטובת העצמאיים עברו שם, מה היה ממש טוב? ומה פחות?
08/01/2017

כל מה שצריך להימנע ממנו בשנת העסק הראשונה

לנהל עסק קטן בישראל יכול להיות דבר מורכב, בעיקר אם עושים את הפעולות הלא נכונות, ובעיקר בשנת הפעילות הראשונה. כתבה חשובה באתר כלכליסט עושה עבורכם את הסדר.
29/12/2016

על ההגדרה של העסקים הקטנים

רוב מוחלט של העסקים מוגדרים כעסקים זעירים או עסקים קטנים. האם ההגדרה טובה לעסקים הקטנים? האם הגיע הזמן לשנות אותה?
29/12/2016

קורס מכירות בוידאו

בעל עסק קטן חייבת לדעת למכור. אם אתם עדיין לא יודעים זאת, אז בהחלט מוטב מאוחר מאשר... בקישור הבא תמצאו את המדריך המלא לשיווק ומכירות - מאת הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד הכלכלה. מומלץ!
21/12/2016

מה חשוב לדעת לפני שמוכרים ברשת?

האינטרנט עשה מהפיכה בכל הקשור להתנהגות הצרכנים: הכל ברשת, הכל בר השוואה ורכישה בכמה קליקים בודדים. אך מה אנחנו, כבעלי עסקים, צריכים לדעת מבחינת מיסוי כשאנחנו מוכרים את המוצרים שלנו ברשת? הכל בכתבה הבאה.
15/12/2016

כיצד נגן על מחשב העסק מפני תוכנת כופר

תוכנות הכופר השונות יכולות לאיים ולשבש חיים של משתמשי מחשב רבים, אך עלולות להיות מסוכנות אף יותר במקרה של מחשב של בעל עסק.
13/12/2016

"תורת" הנטוורקינג: נתינה

נטוורקינג היא שיטה מדהימה ל'הכפלת כוח' באמצעות שיתופי פעולה עסקיים בין עצמאיים, יזמים ואנשי עסקים. לאחרונה התקיים כנס מוצרי הצריכה של מכון הייצוא בת"א, להלן סיכום חלק הנטוורקינג החשוב
01/12/2016

הבעיות בחוק הפנסיה לעצמאיים שייכנס לתוקף בקרוב

לקראת אישורו הסופי של החוק, שהרעיון שלו בא בסך הכל לעזור לעצמאיים לחסוך לפנסיה, אך לדעת רבים, מלא בבעיות שונות - התקיים ראיון עם חבר הכנסת אלי כהן (כולנו)
29/11/2016

כיצד לגבות כסף מבלי 'לעצבן' את הלקוח?

תזרים מזומנים הינו נושא קריטי עבור כל בעל עסק, קטן כגדול. כידוע לכם, גם ככה לא פשוט לנהל עסק קטן, וניהול תזרים מזומנים לא נכון יכול להקשות על ניהולו אף יותר. כתבה של וואלה NEWS מנסה לעשות קצר סדר בבלאגן..
דילוג לתוכן