נטוורקינג ושיתוף עסקי

עסקים שמשתפים פעולה - יותר מהכפלת כוח

מהות השיתוף הפעולה העסקי

לכל בעל עסק יש 'כוח לא מנוצל'. לכולם יש לקוחות, מי פחות ומי יותר, כולם כל הזמן נמצאים באינטראקציה עסקים עם לקוחות עסקיים אחרים, או אף פרטיים.

מהות השיתוף העסקי הינה לשתף משאבי עסק שונים, שיכולים להפרות עסקים אחרים, והם ישתפו ויפרו את העסק שלכם בדיוק באותה מידה, ולעיתים אף יותר.
אפשר לקרוא לזה, נטוורקינג, שיתופי פעולה, ואף עסקאות ברטר (יש מאמר שלם על הנושא אצלנו באתר).

בקרוב במרכז לקידום יזמות עסקית: ארגון נטוורקינג ושיתופי פעולה עסקיים בשילוב מערכת עסקאות ברטר B2B

מהות המרכז לקידום יזמות עסקית היא לסייע לבעלי עסקים להצליח. אנו מאמינים שחלק בלתי נפרד מהצלחה עסקית עובר דרך שיתופי פעולה עסקיים בין עסקים בקטגוריות השונות. אין שום סיבה שרואה חשבון ועורך דין, או אפילו שני עורכים דין, לא ישתפו אחד עם השני לקוחות.
אין שום סיבה שנותן שירותים כגון מנהל חשבונות למשל לא יחסוך אלפי שקלים בחודש באמצעות עסקאות ברטר עם ספקים שונים הנדרשים לו, והוא, מנגד יעניק את השירות שלו לעסק שכנגד.

חיסכון שהוא הרבה יותר מכסף

נסו לחשוב כמה כספים בעלי עסקים יוכלו לחסוך בשיווק, מכירות וכו' - באמצעות שיתוף פעולה יעיל ביניהם.
קחו את הסכום שבעל עסק אמור להוציא בחודש על מיתוג, שיווק ומכירות. כעת - תארו לכם שבין 10 ל-30 אחוזים מהכנסות של 'עסק משתף פעולה' מגיעות מאותו שיתוף הפעולה. ועכשיו - תחתכו גם את עלויות השיווק ב10 עד 30 אחוזים (או לחלופין, תתכוננו לעומס גדול של עבודה..)
החיסכון לא יבוא לידי ביטוי רק בכסף.
בעל עסק מוציא, מעבר למשאבים הכספיים, משאבים נפשיים ואנרגטיים גדולים מאוד בגיוס הלקוחות שלו, מידי חודש, שבוע ויום. כעת - תארו לעצמכם שכ-10 עד 30 אחוזים מהלקוחות החדשים שלכם מגיעים ללא מאמץ כמעט - וקבלו חיסכון משמעותי נוסף באנרגיות המושקעות בעסק.

איך מתקדמים עם כל הטוב הזה?

בימים אלו, אנו במרכז לקידום יזמות עסקית שוקדים על הקמת ארגון שיתוף פעולה עסקי בקנה מידה ארצי.

על מנת להתקדם בהליך הקמה זה דרושים לנו בעלי עסקים, קטנים ובינוניים, מכל התחומים.
מה שצריך לעשות כעת זה למלא את פרטיכם בטופס למטה - מה שיכניס אתכם לרשימת העסקים שייצאו לדרך ללא עלות! לפרויקט השיתוף העסקי שיגדיל לכם את ההכנסות, וללא פחות - את ההנאה והשמחה בעסק.

להצטרפות לרשימת ההמתנה בפתיחת ארגון הנטוורקינג והשיתוף העסקי הגדול הבא של ישראל - השאירו פרטים

דילוג לתוכן